OPTIKA VARHANÍKOVÁ

STARÁME SA
O VÁŠ ZRAK

Očná optika – Mária Varhaníková je rodinnou firmou 2. generácie optikov. Už viac ako 30 rokov poskytujeme našim zákazníkom komplexné služby v oblasti optiky a optometrie.

Kvalita Vášho videnia je pre nás prvoradá, a preto spolupracujeme s poprednými výrobcami okuliarových rámov a šošoviek.

Odborný personál našej optiky Vám rád pomôže s výberom okuliarov, aby vyhovovali módnym trendom, a zároveň spĺňali aj odborné hľadisko.

Katarína Crkoňová
Optička a optometristka

Rezervujte si u nás svoj termín na presný čas bez čakania.


OBJEDNAJTE SA NA MERANIE ZRAKU

Kto sa stará o našich zákazníkov?

ODBORNÝ TÍM OPTIKY VARHANÍKOVÁ

Náš odborný tím je pripravený pomôcť vám na ceste za lepším zrakom.

Katarína Crkoňová

Optička a optometristka

Patrí do 2. generácie optikov rodinnej firmy s viac ako 30-ročnou tradíciou. Profesionalita pri práci je výsledkom jej rozsiahlych skúseností v odbore očnej techniky a optometrie. Je vždy trpezlivá a ochotná pomôcť pri výbere správnych okuliarov pre klientov. Vďaka svojej odbornosti a ľudskému prístupu si získala dôveru mnohých zákazníkov.

Marieta I.

Očná optička

Od úspešného ukončenia štúdia v odbore očnej optiky pomáha ľuďom na ich ceste k lepšiemu zraku. Ide o energickú zamestnankyňu, ktorá je plná nadšenia pre svoju prácu. Rada v dielni využíva svoje technické zručnosti a kreativitu. Jej komunikatívnosť a priateľský prístup jej pomáhajú budovať dobré vzťahy so zákazníkmi.

Mária Varhaníková

Optička a optometristka

Zakladateľka optiky s dlhoročnou praxou v odbore očnej optiky a optometrie. Podniká od roku 1992. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na jej ústretový a sociálny prístup. Je príkladom úspešnej podnikateľky, ktorá si vybudovala stabilnú firmu s dlhou tradíciou. Neustále sa vzdeláva, aby mohla ďalej zlepšovať svoje služby.

Mária K.

Asistentka predaja

Spokojnosť zákazníkov a radosť z práce je u nej na prvom mieste. Vďaka svojej srdečnosti a komunikatívnosti je vždy pripravená pomôcť a učiť sa novým veciam. Neustále sa snaží rozširovať obzory vo svojom odbore. Vďaka tomu je pre zákazníkov nenahraditeľným sprievodcom na ich ceste za lepším zrakom.

OBJEDNAJTE SA NA MERANIE ZRAKU

Rezervujte si u nás svoj termín na presný čas bez čakania.