OKULIARE

okuliareNiektorí z nás už nositeľmi dioptrických okuliarov sú a niektorých z nás to len čaká. V dnešnej dobe je ponuka okuliarov veľmi široká. Stali sa nie len korekčnou pomôckou, ale aj módnym doplnkom. Môžete si vyberať od nenápadných bezobrubových (vŕtaných) okuliarov cez o niečo výraznejšie kovové až po nápadné plastové obruby, a to v rôznych farebných prevedeniach. V prípade, že by ste chceli mať okuliare ako módny doplnok je možnosť ich zhotoviť aj v bezdioptrickom prevedení.  U nás v očnej optike si môžete vybrať zo širokej ponuky okuliarov. Nájdete tu známe aj menej známe značky, ako je … Tom Tailor, J.F.Rey, Tom Ford, Mexx, Boss Orange, Roberto Carrer, Luca Martelli, Mexx, LaMatta..

Pre tých, ktorí hľadajú ochranu pre svoje oči počas slnečných dní, ponúkame slnečné okuliare polarizačné aj nepolarizačné.

U nás v očnej optike myslíme aj na tých najmenších pre ktorých máme okuliare v rôznych farebných prevedeniach či s motívmi ich obľúbených hrdinov ako je Barbie, Hot Weels, Hello Kitty,..