NAŠE SLUŽBY

  • Zhotovovanie okuliarov – priamo u nás v optike Vám zhotovíme sférické okuliare v rozsahu od +4 do -4 dioptrií do 1 hodiny , takže nemusíte na svoje okuliare čakať týždne.
  • Meranie zraku – Bolieva Vás hlava? Cítite sa unevaní? Príčina môže byť taktiež v nesprávnej korekcii zraku či prvými náznakmi, že by Vaše oči potrebovali pomôcť okuliarmi. Vieme, že v dnešnom uponáhľanom svete nemáme veľa času na vyčkávanie, preto máte u nás možnosť sa na meranie zraku objednať a to buď osobne, telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom tohto formuláru:


    Aplikácia kontaktných šošoviek – ako novinku máte možnosť u nás využiť aj aplikáciu kontaktných šošoviek.  Vyberieme pre Vás tie najlepšie kontaktné šošovky a naučíme Vás ako sa o ne správne starať.
  • Poradenstvo v oblasti očnej optiky – ak nás prídete kedykoľvek navštíviť vždy sa Vám bude venovať odborne vyškolený personál – očný optik alebo optometrista.
  • Fotenie vo Vašich nových okuliaroch – niekedy je ťažšie vybrať si okuliare cez ktoré sa dobre nevidíme. Ponúkame Vám možnosť sa v nových okuliaroch vyfotiť a uľahčiť tak ich výber.